Dział Techniczny

Dyrektor działu

Jacek Gierałtowski
jacek.gieraltowski@zstw.szczecin.pl
tel. 91 434 55 61

Techniczna obsługa imprez
Mariusz Madaj
mariusz.madaj@zstw.szczecin.pl

tel. 91 35 16 234

Grzegorz Farat
grzegorz.farat@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 233

Administracja obiektów
Dominik Bielicki
dominik.bielicki@zstw.szczecin.pl
tel.

91 35 16 232

kom. 723 444 458

Janusz Magdziak
janusz.magdziak@zstw.szczecin.pl
tel. 91 35 16 235

kom. 723 444 457

Obsługa nabrzeży / dyspozytor

Krzysztof Bobek
krzysztof.bobek@zstw.szczecin.pl
tel. 91 434 70 02
kom. 728 942 732

Bosmanat na Bulwarze Gdyńskim – wypożyczalnia motorówek

Grzegorz Cygiel
bosmanat@zstw.szczecin.pl
kom. 734 401 410

Bosmanat NorthEast Marina Szczecin (Wyspa Grodzka)

marina@zstw.szczecin.pl
tel. 91 311 15 21

Krzysztof Łobodziec - Kierownik Portu Jachtowego
krzysztof.lobodziec@zstw.szczecin.pl
kom. 882 077 864

Bartosz Stróżewski
bartosz.strozewski@zstw.szczecin.pl
kom. 539 924 222


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się