bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Aleja Foodtraków 2022

Szanowni Państwo.

Zapraszamy do składania ofert współpracy w Strefie Foodtrucków 2022, która od ubiegłego roku ma swoje stałe miejsce obok mostu do Portu Jachtowego na Łasztowni.

Strefa dzięki różnorodnemu asortymentowi gastronomicznemu zyskała wielu stałych i okazjonalnych konsumentów. Sezonowemu funkcjonowaniu punktów gastronomicznych tradycyjnie towarzyszy wiele wydarzeń na Łasztowni. Część z tych imprez ma formułę ogólnodostępną, inne zaś będą imprezami biletowanymi.

Dlatego co najmniej jednokrotnie w sezonie letnim 2022 strefa Foodtrucków będzie nieczynna i będzie wymagane wyjechanie z terenu Łasztwoni na ten okres - około tygodnia na przełomie drugiego i trzeciego tygodnia sierpnia ze względu na duże wydarzenie eventowe – 12 / 13 sierpnia Męskie Granie, które zajmie cały dostępny teren na Łasztowni.

Uczestniczenie w planowanej w bieżącym roku strefie związane będzie z koniecznością opuszczenia strefy w określonych w umowie terminach i na opisanych zasadach. Oczywiście opłaty za korzystanie z mediów i opłat dodatkowych w tych terminach: ochrona, sprzątanie będzie proporcjonalnie zmniejszone.

W roku bieżącym obowiązywało będzie poza standardowymi opłatami wpłacenie wadium przed rozpoczęciem działalnościjako drugi poza stałą opłatą element funkcjonowania w strefie .

Będą także minimum dwa duże wydarzenia w jedno maju Juwenalia oraz drugie w sierpniu Żagle 2022 w trakcie których partnerzy z naszej Strefy Foodtrucków będą mieli możliwość funkcjonowania w strefie

po uzgodnieniu warunków uczestniczenia z organizatorami wydarzeń w ramach odrębnych uzgodnień finansowych.

Zachęcamy do dokładnego przeanalizowanie oferty Strefy Foodtrucków.

Zainteresowane podmioty gospodarcze prosimy o przesyłanie kompletnej dokumentacji i wniosku na adres mailowy zamówienia@zstw.szczecin.pl do 15 kwietnia 2022.

Informujemy, że niekompletne zgłoszenia – na przykład brak aktualnego zdjęcia foodtrucka lub braki we wniosku - nie będą analizowane.

Zapraszamy do współpracy.

Załączniki:

  1.  Oferta na sezon 2022
  2.  Wniosek na sezon 2022


Opublikował: Łukasz Nowak
Publikacja dnia: 07.04.2022
Podpisał: Łukasz Nowak
Dokument z dnia: 07.04.2022
Dokument oglądany razy: 1 332