bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Aleja Foodtracków 2023

Aleja Foodtracków 2023

Szanowni Państwo,
zapraszamy do składania ofert współpracy w Strefie Foodtrucków 2023, która ma swoje stałe miejsce obok mostu do Portu Jachtowego na Łasztowni.Strefa dzięki różnorodnemu asortymentowi gastronomicznemu zyskała wielu stałych i okazjonalnych konsumentów. Sezonowemu funkcjonowaniu punktów gastronomicznych tradycyjnie towarzyszy wiele wydarzeń na Łasztowni.
Także w roku bieżącym poza standardowymi opłatami za dzierżawę, energię, sprzątanie, śmieci, wodę i ochronę, obowiązywać będzie wpłacenie wadium przed rozpoczęciem działalności, jako drugi poza stałą opłatą warunek funkcjonowania w strefie.
W nadchodzącym sezonie odbędą się także wstępnie minimum dwa duże wydarzenia (Juwenalia w maju oraz Żagle 2023 w sierpniu), w trakcie których partnerzy z naszej Strefy Foodtrucków będą mieli możliwość funkcjonowania, po uzgodnieniu warunków uczestniczenia z organizatorami wydarzeń w ramach odrębnych uzgodnień finansowych oraz lokalizacyjnych (Juwenalia).
Zachęcamy do dokładnego przeanalizowania oferty Strefy Foodtrucków.
Zainteresowane podmioty gospodarcze prosimy o przesyłanie kompletnej dokumentacji i wniosku na adres mailowy zamówienia@zstw.szczecin.pl do dnia 28 marca 2023.
Informujemy, że zgłoszenia niekompletne (np. brak aktualnego zdjęcia foodtrucka lub braki we wniosku) nie będą rozpatrywane.
Zapraszamy do współpracy.


Załączniki:

1. Oferta na sezon 2023
2. Wniosek na sezon 2023
3. Draft umowyOpublikował: Łukasz Nowak
Publikacja dnia: 13.03.2023
Podpisał: Łukasz Nowak
Dokument z dnia: 13.03.2023
Dokument oglądany razy: 1 427