1 Akrylowe abstrakcje do zobaczenia w Centrum Informacji Turystycznej - Żegluga Szczecińska

11 10 2023

Akrylowe abstrakcje do zobaczenia w Centrum Informacji Turystycznej

10 października w Centrum Informacji Turystycznej pojawiła się nowa wystawa. Tym razem odwiedzający „szklaną pułapkę” będą mogli podziwiać akrylowe abstrakcje spod pędzla Krystyny Zagórskiej „Gary”.

13 akrylowych obrazów przez cały październik będzie można oglądać w Centrum Informacji Turystycznej przy placu Żołnierza. Autorką wystawy jest Krystyna Zagórska „Gara”, absolwentka Wydziału Architektury i Budownictwa Politechniki Szczecińskiej. Architektka i urbanistka. Malarstwem zajmuje się od kilku lat. Katarzyna Zagórska „Gara” najchętniej swoje prace wykonuje techniką akrylową. W bogatej palecie barw pojawiają się także elementy złota, a jej ulubionym środkiem przekazu jest abstrakcja, jako sposób wyrażania emocji.

Wystawa w Centrum Informacji Turystycznej będzie pierwszym publicznym pokazem prac malarki. Większość jej dzieł znajduje się w prywatnych kolekcjach. Prace Krystyny Zagórskiej będzie można oglądać od 10.10 do 6.11.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++