1 Animacja, Akcja! - weź udział w grze miejskiej! - Żegluga Szczecińska

30 04 2021

Animacja, Akcja! - weź udział w grze miejskiej!

Jesteście gotowi na najciekawszą podróż filmową tej wiosny? Chcielibyście wyjść z domu i poznać historię kinematografii, wspólnie z przyjaciółmi przeżyć na nowo wybrane momenty z życia swoich ulubionych bajkowych bohaterów albo odegrać kluczową rolę w filmie? Wszystko jest możliwe. Gdyby tak połączyć w jedną niezwykle ciekawą i inspirującą grę terenową, która otworzy przed Wami świat kina i filmu…

Animacja, Akcja! To nowa miejska gra terenowa, która sprawi, że Szczecin zmieni się w jeden duży plan filmowy. Przed uczestnikami nie lada wyzwanie. Osiem drużyn będzie musiało wykazać się pomysłowością, zwinnością, znajomością kultowych produkcji filmowych. W trakcie naszej zabawy będziemy aktywować mieszkańców, pokażemy jak kreatywnie można spędzić czas i przy okazji nauczyć się czegoś nowego. Całe przedsięwzięcie będzie wiązało się bezpośrednio z projektem Słynna Aleja oraz najstarszym kinem świata Pionier.

Gra jest realizowana we współpracy ze studentami kierunku Animacja Kultury na Uniwersytecie Szczecińskim pod kierunkiem dr hab. prof. US Elżbiety Perzyckiej.

Nazwa wydarzenia: „ANIMACJA, AKCJA!” – gra miejska
Data wydarzenia: 16 maja 2021, 12:00
Miejsce wydarzenia: Aleja Wojska Polskiego
Ilość drużyn: 8 (jeśli zainteresowanie będzie większe przewidujemy możliwość realizacji drugiej tury)
Ilość osób w drużynach: 5
Wpisowe: 20 zł brutto (od drużyny)
Rozpoczęcie zapisów: 30.04.2021
Zakończenie zapisów: po wyczerpaniu liczby miejsc

Szczegóły na >>STRONIE WYDARZENIA<<

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++