1 Blisko sto pakietów startowych czeka na biegaczy - Żegluga Szczecińska

25 06 2020

Blisko sto pakietów startowych czeka na biegaczy

Już w najbliższą sobotę (27.06) ruszają pierwsze biegi z cyklu Netto Biegowe Bulwarove. Są jeszcze wolne miejsca na drugą turę, która wystartuje z Nabrzeża Starówka o godz. 12.00. Pakiet startowy będzie można nabyć przed rozpoczęciem biegu w miejscu zawodów. Łącznie jest jeszcze 90 wolnych miejsc.

Biegacze będą mieli do pokonania 5 kilometrów wzdłuż Odry. Trasa rozpoczyna i kończy się na Nabrzeżu Starówka. Biegacze ruszają w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia.

W tym roku biegacze wystartują w dwóch turach, po maksymalnie 150 osób każda. Pierwszy bieg rozpoczyna się o godzinie 9.00, a następny – w którym są jeszcze wolne miejsca – o godzinie 12.00. Ze względów bezpieczeństwa na terenie wydarzenia nie będzie działał depozyt, nie będzie też wspólnej rozgrzewki. Ćwiczenia zostaną jednak udostępnione on-line w wydarzeniu na portalu społecznościowym. Zainteresowani będą mogli indywidualnie wykonać przygotowaną rozgrzewkę.

Zakupione wcześniej pakiety można odbierać na placu Orła Białego (terenie Festiwal Dobrego Życia) w piątek (26.06) w godz. 12:00-20:00 lub w dniu biegu (sobota 27.06) na Nabrzeżu Starówka w godz. 8:00-9:00 i 11:00-12:00 (opcja dla osób spoza Szczecina). W pakietach znajduje się m.in. voucher na bezpłatne zajęcia Nordic Walking z profesjonalnym trenerem oraz zniżki u wystawców na placu Orła Białego. Koszt pakietu 35 złotych.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++