1 Bud-Gryf & Home już niebawem - Żegluga Szczecińska

25 01 2018

Bud-Gryf & Home już niebawem

Już nie tylko przedstawiciele branż budowlanej i wykończeniowej prezentować będą swoją ofertę podczas targów Bud-Gryf. W roku 2018 formuła wydarzenia zostanie wzbogacona o asortyment wystawców z branży wnętrzarskiej. Targi Bud-Gryf & Home rozpoczną się 16 marca i potrwają aż trzy dni.

Organizowany od wielu lat Bud-Gryf to jedyne na Pomorzu Zachodnim targi dedykowane w całości branżom budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz szczecińskich imprez o charakterze targowym. Świadczy o tym fakt, że w roku 2018 Bud-Gryf odbędzie się po raz 27.! Po raz drugi organizatorem wydarzenia jest miejska spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia.

Targi Bud-Gryf to wydarzenie skierowane do firm i osób poszukujących inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową, remontem oraz energią konwencjonalną i odnawialną. W tym roku Bud-Gryf rozwija swoją formułę o targi wnętrzarskie HOME, na których znajdziemy dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań.

Oferta około 150 wystawców gromadzi w hali wystawienniczej Międzynarodowych Targów Szczecińskich rokrocznie nawet 8000 zwiedzających! Mamy nadzieję, że w roku bieżącym nie będzie inaczej. Tym bardziej, że jedyne w naszym regionie targi budowlane i energetyczne są świetną okazją do promocji firm, zwiększenia efektywności sprzedaży, budowania relacji z potencjalnymi klientami i partnerami ze świata biznesu. Już dziś wiemy o obecności firm prezentujących m.in. nowoczesne techniki grzewcze, materiały budowlane, budownictwo energooszczędne, pokrycia dachowe, stolarkę otworową, chemię budowlaną, wyroby z kamienia, ogrodzenia, kominki, instalacje solarne. Nowym, zauważalnym trendem, jest obecność na targach coraz większej liczby firm z tzw. sektora smart-home. Inteligentne domy, bramy wjazdowe, czy wyposażenie stają się coraz bardziej popularne i pożądane. Co ciekawe, podczas tegorocznej edycji targów Bud-Gryf & Home swoją ofertę na dużym, wspólnym stoisku zaprezentuje aż 29 firm z Niemiec!

Program targów to jednak dużo więcej niż tylko prezentacje wystawców w skrzętnie przygotowanym labiryncie stoisk. To także konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego i Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny oraz Giełda Kooperacyjna, która służy nawiązywaniu kontaktów z potencjalnymi partnerami. Zasady są banalnie proste – przedsiębiorcy spotykają się i poznają wzajemne oczekiwania podczas wcześniej umawianych 30-minutowych rozmów stolikowych, które w zupełności wystarczają do zapoznania się z ofertą i określenia szans na podjęcie współpracy. Po 30 minutach dzwonek informuje o kolejnej rozmowie. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Jest szansą na rozwój i nawiązanie nowych, cennych biznesowych kontaktów. Giełda kooperacyjna organizowana jest przez Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Tegoroczną nowością jest również Strefa Start-Up. Będzie to specjalne miejsce, gdzie swoje produkty i usługi zaprezentują przedsiębiorcy, którzy działają na rynku nie dłużej niż 2 lata i – przede wszystkim – realizują zawodowo ciekawe, nowatorskie pomysły i rozwiązania w branżach objętych imprezą targową.

Nie zabraknie również pokazów sprzętu, szkoleń branżowych skierowanych do profesjonalistów i możliwości uzyskania porad ekspertów.

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali MTS przy ul. Struga 6-8 od 16 do 18 marca 2018. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych!


Wstęp i parking bezpłatne.

Patronatami 27. edycję Targów Bud-Gryf objęli Prezydent Miasta Szczecin, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa.

Więcej informacji na stronie internetowej www.bud-gryf.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się