1 Druga odsłona projektu „Łączy nas rzeka” – tym razem będzie o rowerach - Żegluga Szczecińska

03 12 2021

Druga odsłona projektu „Łączy nas rzeka” – tym razem będzie o rowerach

14-16 grudnia odbędą się transgraniczne warsztaty online dla branży turystycznej. Już dzisiaj zapraszamy do zapisania się i wzięcia udziału w dyskusji nt. „Tworzenia transgranicznych produktów związanych z turystyką rowerową i wodną oraz promocja infrastruktury rowerowej w rejonie Dolnej Odry i Zalewu Szczecińskiego”.

Podczas trzydniowych spotkań uczestnikom zostanie przybliżony temat transgranicznej turystyki rowerowej w odniesieniu do naszego regionu. Swoje prelekcje wygłoszą m.in. pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, przedstawiciele przygranicznych gmin oraz podróżnicy.

Warsztaty odbędą się w dniach 14-16 grudnia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa będzie wypełnienie kwestionariusza akredytacyjnego dostępnego pod adresem https://www.accredi.pl/laczynasrzeka.

Link do formularza oraz szczegółową agendę znajdziemy na stronie www.visitszczecin.eu/pl/aktualnosci/535-laczy-nas-rzeka-20-zapraszamy-na-transgraniczne-warsztaty-online-dla-branzy.

Spotkania są realizowane w ramach projektu Łączy nas rzeka 2.0 – der Fluss verbindet uns”, dotyczącego współpracy polsko-niemieckiej przy tworzeniu transgranicznych produktów turystycznych związanych z turystyką wodną.

Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Program >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++