1 Już dzisiaj kino na leżakach zawita na Prawobrzeże - Żegluga Szczecińska

01 09 2022

Już dzisiaj kino na leżakach zawita na Prawobrzeże

Rozpoczął się rok szkolny, skończyły się wakacje. My jednak nie kończymy kina na leżakach. Dzisiaj o 20:30 odwiedzimy osiedle Kasztanowe, gdzie obejrzymy film „Szkoła życia”.

Kino na leżakach okazało się prawdziwym hitem. Byliśmy już w wielu miejscach Szczecina: na Pomorzanach, Gumieńcach, Drzetowie, Skolwinie, Osiedlu Zawadzkiego, Wyspie Grodzkiej. Każdy z seansów przyciągał tłumy mieszkańców z całego miasta. Z pewnością tak będzie i tym razem. Dzisiaj wieczorem zawitamy bowiem na Prawobrzeże, a dokładniej na osiedle Kasztanowe. Obejrzymy tam wspólnie amerykańską komedią „Szkoła życia” z Jasonem Batemanem w roli głównej. Film opowiada o czterdziestolatku, który bierze udział w krajowym turnieju literowania dla dzieci. Powody dla których to robi nie są nikomu znane, a że z natury jest podły - daje wszystkim nieźle popalić.

Podczas seansu zapewniamy 100 leżaków oraz koce. Wstęp jest oczywiście bezpłatny, a w razie deszczu gwarantujemy uczestnikom przeciwdeszczowe peleryny.

W tym sezonie, oprócz dzisiejszego, planujemy jeszcze jeden seans. Ósmego września na placu Jakuba Wujka obejrzymy Narodziny Gwiazdy.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++