1 Katamaran "Telimena" ma swoją imienniczkę - Żegluga Szczecińska

21 08 2017

Katamaran "Telimena" ma swoją imienniczkę

Dziś jedna z naszych jednostek zyskała wyjątkowego patrona, a właściwie patronkę. Jest nią pięcioletnia Telimena – imienniczka naszego katamaranu.

Wszystko rozpoczęło się krótkim rejsem po Odrze. Mała Telimena na chwilę zasiadła za sterami katamaranu – swojej imienniczki – i wraz z rodzicami mogła podziwiać uroki Szczecina od strony wody.

Tuż po zejściu na ląd dziewczynka otrzymała oficjalny dyplom objęcia naszego katamaranu troską i opieką. Tym samym nasza jednostka zyskała wspaniałego patrona. Jesteśmy pewni, że teraz katamaranowi sprzyjać będzie wyłącznie szczęście!

My natomiast z rąk Telimeny otrzymaliśmy wyjątkowy prezent, który z pewnością będzie chlubą całej naszej firmy. Młodziutka Szczecinianka przygotowała bowiem dla katamaranu „Telimena” dwie wyjątkowe pamiątki – aniołka szczęśliwego rejsu i przepięknie ozdobioną pamiątkową drewnianą tabliczkę.

Nie obyło się też bez krótkiej lekcji historii. Mała Telimena mogła bowiem zobaczyć, jak wyglądała pierwsza szczecińska jednostka nosząca to samo imię.

Dziś pogoda nieco pokrzyżowała plany, ale już teraz wiemy, że Telimena wraz z rodziną już wkrótce ponownie wyruszy w rejs naszym katamaranem. Tym razem już zdecydowanie dłuższy, tak by cała rodzina dziewczynki poznała najpiękniejsze miejsca na szczecińskich wodach.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++