1 Kino na Leżakach pełne dobroci - Żegluga Szczecińska

25 05 2022

Kino na Leżakach pełne dobroci

Przed nami kolejny sezon z kinem na leżakach. Już 23 czerwca zapraszamy na pierwszy seans przy Jeziorku Słonecznym.

Podczas tego lata będziemy mogli nasycić się kinem pełnym dobroci. W ramach Kina na Leżakach zaprezentowanych zostanie 11 filmów, które będą opowiadały o emocjach, przyjaźni, miłości – ogólnie pojętym dobru. Nie zabraknie momentów wzruszeń, śmiechu oraz dobrego nastroju.

Tegoroczne Kino na Leżakach rozpocznie się od seansu przy Jeziorku Słonecznym, 23 czerwca. Zostanie tam wyemitowany film „Kot Bob i ja”. Seanse „Kina na Leżakach” wyświetlane będą w każdy czwartek do 8 września włącznie.

Filmy będzie mogło oglądać jednorazowo maksymalnie 100 osób. Wstęp jest bezpłatny, a w razie deszczu zapewniamy uczestnikom przeciwdeszczowe peleryny.

Zobacz repertuar >>

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++