1 Koło młyńskie powraca na Łasztownię - Żegluga Szczecińska

25 03 2021

Koło młyńskie powraca na Łasztownię

Lada moment rozpocznie się budowanie konstrukcji największego koła młyńskiego. Diabelski młyn znany jako Wheel of Szczecin będzie atrakcją na Łasztowni przez najbliższe miesiące.

- To doskonała wiadomość! - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Wheel of Szczecin będzie stacjonowało w naszym mieście przez wiele miesięcy. 55-metrowy diabelski młyn cieszył się ogromnym powodzeniem wśród szczecinian i turystów. W tym sezonie będzie podobnie. Koło młyńskie ruszy już w kwietniu i będzie działać do września.

Umowa będzie obowiązywała przez 5 sezonów.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++