1 Koniec lata pełen śmiechu i muzyki - Żegluga Szczecińska

21 09 2017

Koniec lata pełen śmiechu i muzyki

Nie tylko wieczorny koncert zespołu XXANAXX przygotowała na pożegnanie lata Żegluga Szczecińska. Finał sezonu na Wyspie Grodzkiej odbędzie się w towarzystwie stand-uperów i DJ-ów. Będzie się działo!

Impreza odbędzie się na terenie NorthEast Mariny i Miejskiej Strefy Letniej na Wyspie Grodzkiej 30 września. W programie mnóstwo rodzinnych animacji skierowanych głównie do najmłodszych. Rozpoczną się one w południe i potrwają mniej więcej do godziny 18.00. Później wyspę opanują stand‑uperzy, którzy przez około półtorej godziny monologować będą ze sceny na tle Wałów Chrobrego. Poprzednim razem Szczecińska Liga Stand-Up zgromadziła na Wyspie niemal 1500 widzów! Tym razem nie może być inaczej, tym bardziej, że ostatniego dnia września spodziewamy się gościa specjalnego.

Krzysztof Kamyszek, bo o nim mowa, to człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie po koniec 2011 roku. Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w jego głowie pojawiła się myśl: „najwyżej mnie wyśmieją”. Jego przeczucia się potwierdziły – wyśmiali… znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci… a kręci się na tyle dobrze, że Krzysztof występował niemal we wszystkich większych miastach w Polsce. Jego show to spojrzenie na życie w krzywym zwierciadle, w którym każdy znajdzie odbicie siebie.

Dodatkowo w tajniki sztuki Stand-Up gości wprowadzi organizator i gospodarz Szczecińskiej Ligi Stand‑Up oraz Szczecińskiej Sceny Komediowej – Damian „Viking” Usewicz. Ze sceną związany od 10 lat. Organizator wielu imprez komediowych. W swoich występach, nie przebierając w słowach, nieszablonowo porusza tematy z życia wzięte, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem. Prywatnie mąż i ojciec, co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Kolejnym punktem programu będzie DJ-ski set, który płynnie przeprowadzi gości od stand-upu do koncertu zespołu XXANAXX, który wystartuje o godz. 20.00. Po występie warszawskiego duetu marina wraz ze strefą letnią wypełnią się dźwiękami DJ-skich setów, przy których zabawa potrwa do późnego wieczora…

To jednak nie koniec atrakcji. O kolejnych punktach programu informować będziemy niebawem. Szykujemy mnóstwo niespodzianek, które powinny do portu jachtowego i MSL przyciągnąć każdego szczecinianina, który w niezapomniany sposób chce pożegnać lato w naszym pięknym mieście.

Śledź wydarzenie na Facebooku!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się