29 11 2019

Marynarz z Alei Fontann w nowej roli

Zapuści długą białą brodę, przywdzieje czerwony strój, a czapkę marynarską przysłoni tą godną świętego Mikołaja. Rzeźba marynarza z Alei Fontann ponownie wprowadzi mieszkańców w świąteczny nastrój i obierze kurs na Jarmark Bożonarodzeniowy.

Przywdzianie garderoby w rozmiarze XXL to nie lada wyzwanie! Stanąć na wysokości zadania tradycyjnie pomoże wynajęty dźwig. Podnieść on musi kostium uszyty z 25 metrów materiału, 3 metrów kożucha i 10 metrów zamka błyskawicznego.

Ubieranie największego Świętego Mikołaja w Szczecinie rozpoczniemy w poniedziałek
(2 grudnia) o godzinie 11,
a niespełna dwie godziny później… wszystko powinno być już dopięte na „ostatni guzik”. Wystylizowana rzeźba będzie przypominać i zapraszać na zbliżający się wielkimi krokami Jarmark Bożonarodzeniowy. Największa świąteczna impreza plenerowa w regionie rozpocznie się już 6 grudnia.

Będzie świąteczny (na)strój, że HO-HO!

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się