11 09 2020

Masz jeszcze szansę przebiec bulwarami nocą!

Tylko 10 dni dzieli nas od pierwszego nocnego biegu po Szczecinie. Lista startowa jest cały czas otwarta, więc kto ma jeszcze ochotę, może do nas dołączyć.

W Szczecińskim Biegu Nocnym może wystartować łącznie 750 biegaczy. Biorąc pod uwagę panujące obostrzenia oraz w trosce o bezpieczeństwo startujących, jednorazowo na linii startu może stanąć 250 zawodników, dlatego też bieg będzie trwał przez trzy wieczory. Pierwsza tura zawodników pobiegnie szczecińskimi bulwarami 21 września o 22.00, kolejne w dwa następne wieczory o tej samej porze.

Trasa biegu została wytyczona szczecińskimi bulwarami. Biegacze ruszają w kierunku Mariny na Wyspie Grodzkiej, następnie pod dźwigozaurami kierują się w stronę bosmanatu na Bulwarze Gdyńskim i tam zawracają. Do pokonania będą dwa takie okrążenia. Łącznie do pokonania będzie 5 km. Uczestnicy mogą liczyć na niespodzianki na trasie.

Pakiety startowe nadal są dostępne. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem strony https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny. Można zapisać się na dowolny dzień. Cena pakietu to 40 zł. W pakiecie nie ma koszulki, lecz zainteresowane osoby będą mogły je kupić na terenie miasteczka biegowego.

Odbiór pakietów startowych będzie prowadzony 18 września między godziną 11.00 a 20.00 przed Centrum Informacji Turystycznej na pl. Żołnierza Polskiego 20.

Po więcej szczegółów zapraszamy na wydarzenie na Facebook’u 1. Szczeciński Bieg Nocny.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się