1 Medale „Wyróżniony Wyrób“ dla... - Żegluga Szczecińska

31 03 2017

Medale „Wyróżniony Wyrób“ dla...

Tynk, gładź, folia grzewcza i energooszczędny montaż okien ex aequo zdobyły tegoroczny tytuł „Wyróżniony Wyrób“ podczas targów budowlanych Bud-Gryf. Jury konkursu doceniło m.in. innowacyjność i użyteczność nagrodzonych produktów. Wręczeniem medali zakończył się pierwszy dzień targów w hali MTS w Szczecinie.

Medalami „Wyróżniony Wyrób“ od ponad 25 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Przez ćwierć wieku wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej. W roku 2017 w skład jury weszły:

 • dr inż. Teresa Rucińska, Katedra Fizyki Budowli i Materiałów Budowlanych na Wydziale Budownictwa i Architektury, ZUT [przewodnicząca komisji]
 • dr inż. Agata Wygocka-Domagałło, Katedra Dróg, Mostów i Materiałów Budowlanych na Wydziale Budownictwa i Architektury, ZUT
 • dr hab. inż. Aleksandra Borsukiewicz, Katedra Techniki Cieplnej na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki, ZUT

Komisja konkursowa po przeanalizowaniu 26 produktów zgłoszonych do konkursu „Wyróżniony Wyrób“ zdecydowała o przyznaniu czterech medali i sześciu wyróżnień.

 • MEDAL dla wyrobu zgłoszonego przez firmę F.U.H ,,Pagat” za gładź szpachlową hybrydową Master Top Finish.

Uzasadnienie: za żelową postać masy szpachlowej, jej cechy użytkowe oraz aplikacyjne.

 • MEDAL dla wyrobu zgłoszonego przez firmę Luxpol Invest za hydrofobowy tynk sanitarny IZONIL.

Uzasadnienie: za innowacyjne rozwiązanie w zakresie właściwości technicznych z możliwością wykorzystania tynku przy renowacji zawilgoconych przegród budowlanych.

 • MEDAL dla wyrobu zgłoszonego przez firmę MGM Projekt sp. z o.o. za system samoregulującej radiacyjnej folii grzewczej trzeciej generacji Maxeco.

Uzasadnienie: za zdolność regulacji radiacyjnej folii grzewczej, która wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania i zapobiega przegrzewaniu miejscowemu.

 • MEDAL dla wyrobu zgłoszonego przez firmę PPHU Stropex sp. j. Renata Bruzi, Krzysztof Bruzi za Energooszczędny Montaż Okien.

Uzasadnienie: za innowacyjne rozwiązanie montażu stolarki otworowej.

 • WYRÓŻNIENIE dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Build-Spray Systems Piotr Zięba za agregat malarsko-szpachlarski AIRLESSCO HSS 9950 za innowacyjne rozwiązanie do nakładania gładzi i natrysku tynków elewacyjnych, zapraw klejowych i systemów garażowych.
 • WYRÓŻNIENIE dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: CONTRA M Marta Biwan za podłogę LUT Designflooring Longboard: za łatwy montaż i walory użytkowe.
 • WYRÓŻNIENIE dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Kryształowy Świat za Tężnię Solankową: za przydatne, estetyczne i użytkowe walory tężni solankowych dedykowanych do zastosowań indywidualnych oraz w obiektach SPA.
 • WYRÓŻNIENIE dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Garage Solution za Smart Garage System: za systemowe rozwiązanie zagospodarowania przestrzeni garażowej.
 • WYRÓŻNIENIE dla wyrobu zgłoszonego przez firmę: Hydro-Serwis za Bio Solid Multu- biologiczno-chemiczna oczyszczalnia ścieków: za rozbudowanie technologii oczyszczania ścieków gwarantujące stabilność i jakość procesu oczyszczania.

Wręczeniem medali i wieczorem branżowym wystawców zakończył się pierwszy dzień targów. Do hali MTS przy ul. Struga ponownie zapraszamy w sobotę w godzinach 10.00 – 18.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 – 17.00. Wstęp i parking są bezpłatne.

Pełny program targów.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++