1 Motorówki wracają na Odrę - Żegluga Szczecińska

18 04 2018

Motorówki wracają na Odrę

Za oknem piękna, słoneczna pogoda. Wiosna rozkręciła się na dobre, dlatego warto odkryć nasze miasto od strony wody i wybrać się w fascynującą podróż Klaudynką, Tereńką, Małgorzatką i Romką, które są już gotowe do sezonu. W tym roku dołączyły do nich Danuś i Ewuśka. Sześć niedużych łodzi motorowych spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia o pięknych żeńskich imionach już w ten weekend - 21 i 22 kwietnia – wracają na Odrę.

Wypożyczalnia łodzi motorowych spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia rozpocznie działalność 21 kwietnia. Od tego czasu przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10.00 do 19.00 motorówki dostępne będą dla szczecinian i turystów.

Każda z sześciu motorówek pomieści maksymalnie 5 osób. Do ich prowadzenia, z uwagi na niewielki silnik, niewymagany jest patent motorowodny. Każda dorosła osoba, która ma ukończone 18 lat powinna bez kłopotów poradzić sobie ze sterowaniem łodzią. Przed każdym rejsem załogi przejdą obowiązkowe, krótkie szkolenie z zakresu manewrowania i bezpieczeństwa. Rodzice na pokład łodzi motorowej mogą zabrać ze sobą swoje pociechy, które ukończyły 2 rok życia.

Motorówki stacjonować będą przy bosmanacie na Bulwarze Gdyńskim (ul. Zbożowa 3). Rezerwacji można dokonać telefonicznie pod numerem: 734 401 410.

Cena wypożyczenia łodzi, niezależnie od liczby osób (max 5) wynosi:

  • 70 zł za pierwszą godzinę,
  • 60 za każdą kolejną godzinę,
  • 400 zł za cały dzień.

Wypożyczenie motorówki spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia to idealny pomysł na spędzenie wolnego popołudnia czy wolnej niedzieli. Taka wyprawa to alternatywa dla spaceru, wyjścia na lody, czy przejażdżki rowerowej. Szczecin co prawda nie leży nad morzem ale na brak wody narzekać nie może. Szczecińska Wenecja, zakątki wodne wzdłuż rzeki Święta, jezioro Dąbie to idealne miejsca do zatrzymania się na chwilę i odpoczynku wśród dzikiej przyrody.

Spółka Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia zaprasza do skorzystania ze swojej oferty i wybrania się w długą podróż wodami Szczecina.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++