1 Na Święta zaopatrz się na wirtualnym Jarmarku Wielkanocnym - Żegluga Szczecińska

02 04 2021

Na Święta zaopatrz się na wirtualnym Jarmarku Wielkanocnym

Przed nami intensywny czas przygotowań do Wielkiej Nocy. Zachęcamy do robienia zakupów u szczecińskich przedsiębiorców i korzystania z witryny jarmark.szczecin.eu.

Kolorowe pisanki, radosne zające czy wyśmienite mazurki. Co pierwsze przychodzi nam na myśl, gdy mówimy o Wielkanocy? Tak naprawdę nie jest to ważne, bo wszystkie te skojarzenia odnoszą się do jednego – do wspólnego świętowania i sprawiania radości najbliższym. Za sprawą wirtualnego Jarmarku Wielkanocnego po raz kolejny mamy okazję spełnić dobry uczynek podwójnie.

- Szczeciński Jarmark Wielkanocny online to kontynuacja zapoczątkowanego zimą wirtualnego jarmarku bożonarodzeniowego, który powstał w ramach projektu Szczeciński Lokalny Solidarny - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Na naszej stronie znajdują się oferty lokalnych przedsiębiorców. Ponad sto szczecińskich firm przygotowało swoje świąteczne propozycje. Wielkanocne dekoracje, wyborne ciasta czy lukrowe baranki stworzone w Szczecinie będą gościć na naszych świątecznych stołach.

Jarmark Wielkanocny Online można odwiedzić za pośrednictwem strony jarmark.szczecin.eu. Wydarzenie trwa do 9 kwietnia.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++