1 Nowe atrakcje na Festiwalu Dobrego Życia - Żegluga Szczecińska

16 06 2020

Nowe atrakcje na Festiwalu Dobrego Życia

Na placu Orła Białego i w Alei Kwiatowej trwa zamiana wystawców. Przez dwa dni (poniedziałek i wtorek) ze względu na rotację przedsiębiorców, domki handlowe są nieczynne. Ponownie zapraszamy w środę (17 czerwca), gdzie swoją ofertę zaprezentuje m.in. winnica Sydonia, księgarnia dla dzieci i rodziców Natuli czy cukiernia Dąbkowscy.

Dodatkowo od środy na placu Orła Białego działać będzie kino plenerowe oraz animacje i teatrzyki dla najmłodszych. Seanse „pod chmurką” odbywać się będą od 17.06 do 21.06, a następnie od 24.06 do 27.06. Filmy rozpoczynać się będą o godzinie 21.00. W repertuarze m.in. polskie komedie tj. „Poranek Kojota” czy „Chłopaki nie płaczą”.

Animacje i teatrzyki dla najmłodszych zaplanowane są od czwartku do niedzieli, między godziną 13 – 16. Pokazy oglądać będzie można w dniach 18.06 - 21.06 i 25.06 - 28.06.

Od środy na placu Orła Białego można będzie korzystać z darmowego Wi-Fi, które dostarczy firma LanTech ze Szczecina.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++