1 Ostatnie Bulwarove w tym roku - Żegluga Szczecińska

02 09 2022

Ostatnie Bulwarove w tym roku

Przed nami ostatnia w tym roku edycja cieszącego się ogromnym zainteresowaniem Bulwarowe. Spotykamy się w sobotę i niedzielę na Łasztowni. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji.

Najbliższy weekend warto zaplanować tak, by spędzić go aktywnie w otoczeniu wizytówki Szczecina – na nabrzeżach Łasztowni. W sobotę startujemy o godzinie 10 Biegowym Bulwarove oraz Biegami Kota Umbriagi. Biegi potrwają do godziny 11:30. Dla tych, co nie mają ochoty na poranną przebieżkę, na skwerze przy napisie Szczecin organizowane od godziny 10 będą już różne atrakcje. W strefie EcoGeneratora, partnera wydarzenia, będzie można wziąć udział w różnego rodzaju konkursach, zabawach czy animacjach. Na torze Bike_S sprawdzimy swoje umiejętności w jeździe na rowerze miejskim.

Niedziela to kontynuacja sobotniej zabawy, która również potrwa od godziny 10 do 17. W tym czasie weźmiemy udział w grach plenerowych i wielkoformatowych. Swoje stanowiska będą mieli również partnerzy wydarzenia, czyli EcoGenerator oraz Bike_S Szczeciński Rower Miejski. Do zabawy zachęcał będzie didżej z muzyką na żywo.

Zapraszamy na pożegnanie wakacji

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++