06 02 2019

Ostatnie dni na przesyłanie zgłoszeń do Nagród Żeglarskich

Jeszcze tylko przez 10 dni można zgłaszać kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.

15 lutego zakończymy przyjmowanie zgłoszeń do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybierze laureatów trzeciej edycji Nagród. Międzynarodowe Nagrody Żeglarskie Szczecin są ukłonem w kierunku środowiska żeglarskiego i mają na celu popularyzację żeglarstwa i jego tradycji; uhonorowanie ważnych osiągnięć żeglarskich (w tym związanych z Pomorzem Zachodnim i Pomorzem Przednim); kształtowanie i rozwijanie świadomości morskiej i wyróżnienie dokonań w dziedzinie wychowania morskiego dzieci i młodzieży.

Kandydatów można zgłaszać w aż 11 nagrodach:

1) Nagroda imienia kapitana Ludomira Mączki;

2) Rejs Roku – Nagroda imienia Wyszaka;

3) Żeglarz Roku;

4) Regatowiec Roku – Nagroda imienia kapitana Kazimierza „Kuby” Jaworskiego;

5) Popularyzator Żeglarstwa – Nagroda imienia kapitana Kazimierza Haski;

6) Nagroda Kota Umbriagi;

7) Nagroda Kulturalna Żeglarskiego Szczecina;

8) Wydarzenie Żeglarskie;

9) Młody Żeglarz Roku;

10) Trener Roku – Nagroda imienia Teodora Czarneckiego;

11) Żeglarska Nagroda Specjalna.

Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony www.nagrodyzeglaskie.szczecin.pl, wypełnić, uzasadnić swój wybór i odesłać na adres nagrody.zeglaskie@zstw.szczecin.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń kapituła wybierze laureatów i wręczy im statuetki 30 marca podczas Gali Żeglarskiej.

Szczegółowe opisy poszczególnych kategorii oraz laureatów wcześniejszych edycji znaleźć można na stronie www.nagrodyzeglarskie.szczecin.pl

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się