1 Pierwsza tura 2. Szczecińskiego Biegu Nocnego za nami. Dzisiaj kolejny start - Żegluga Szczecińska

02 06 2021

Pierwsza tura 2. Szczecińskiego Biegu Nocnego za nami. Dzisiaj kolejny start

Ponad 200 biegaczy wzięło wczoraj udział w 2. Szczecińskim Biegu Nocnym. Kolejny start już dzisiaj po 22 na szczecińskich bulwarach. Kto ma ochotę wziąć udział w wydarzeniu może jeszcze się załapać na ostatnie wolne pakiety.

Wtorkowy widok dziesiątek zadowolonych i pełnych energii biegaczy może oznaczać tylko jedno – na to wydarzenie czekali z niecierpliwością. Ponad 200 osób punktualnie o godzinie 22.00 stanęło na linii startu po to, aby po krótkiej rozgrzewce pokonać pięciokilometrową trasę na szczecińskich bulwarach. O wyjątkowego klimatu nadały oświetlenie i oprawa biegu sprawiły. Świetlny tunel, którym przebiegali zawodnicy zrobił furorę. Już dzisiaj wieczorem kolejna tura naszego biegu.


Przypominam, że biuro zawodów mieści się przy Dźwigozaurach i będzie czynne od 18:00. Pakiety prosimy odbierać do godz. 21:30. Nie chcemy opóźniać startu, który zaplanowaliśmy na 22:00. Prosimy o zabranie ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Istnieje możliwość odebrania pakietu za inną osobę z pisemnym upoważnieniem.

Star biegu zaplanowany jest na godz. 22.00. Do przebiegnięcia będzie 5 km. Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++