1 Początek wakacji na bulwarach - Żegluga Szczecińska

23 06 2023

Początek wakacji na bulwarach

Początek wakacji to świetna okazja, aby odwiedzić szczecińskie bulwary. W ten weekend wraca tam letni cykl imprez czyli Bulwarove i rusza Holiday Park Szczecin. Na gości przez całe wakacje czekają także Miejska Strefa Letnia i strefa gastronomiczna.

Już dziś rusza dobrze znane mieszkańcom miasta wesołe miasteczko Holiday Park Szczecin, a wraz z nim koło widokowe Wheel of Szczecin.

W sobotę startuje pierwsza edycja imprezy Bulwarove skierowana do rodzin z dziećmi. W planach są gry planszowe, plenerowe i wielkoformatowe a także animacje dla dzieci, ale dorośli także znajdą coś dla siebie. Każda odsłona imprezy to także Biegowe Bulwarove - Pij kranówkę i leć na życiówkę, czyli biegi na bulwarach dla dorosłych i dzieci.

Kolejny bulwarowy weekend 22-23 lipca, wtedy odbędą się Pszczółkowe Bulwarove, podczas których będą m.in. tworzone poidełka i łąki kwietne dla pszczół. 26-27 sierpnia to z kolei Pieskowe Bulwarove, czyli raj dla czworonogów i ich właścicieli; w programie m.in. spotkania z behawiorystą i pokazy psich sportów. Czwarte i ostatnie w tym roku Bulwarove 2-3 września to spotkania z instytucjami oferującymi zajęcia sportowe i artystyczne, a także ze szkołami językowymi.

Pełną parą działa także Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej, czyli plaża z barem i leżakami w samym centrum miasta. Przez całe wakacje będą odbywały się tam koncerty, imprezy, występy komików, ale także atrakcje przygotowanych z myślą o dzieciach.

Tuż obok wejścia na Wyspę Grodzką obok mostu na marinę usytuowana jest strefa gastronomiczna Food Port. W tym roku o kulinarne doznania dba 21 punktów gastronomicznych z bogatą i różnorodną ofertą. Strefa będzie działała do początku września.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Bulwary Miejsce Spotkań na Facebooku.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się