1 Przed nami drugi weekend Jarmarku Bożonarodzeniowego - Żegluga Szczecińska

09 12 2021

Przed nami drugi weekend Jarmarku Bożonarodzeniowego

W zimowej scenerii Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy prezentuje się jeszcze piękniej. Tych, którzy jeszcze nie byli zapraszamy do odwiedzenia stoisk w trakcie nadchodzącego weekendu. Będą świąteczne przysmaki, zabawy dla dzieci oraz spotkania z Mikołajem.

Spacerując po czterech placach w samym centrum miasta można poczuć magię zbliżających się Świąt. Aleja Kwiatowa, Plac Adamowicza, Plac Lotników i Deptak Bogusława to przestrzenie, na których kupimy zdrowe i świeże produkty świąteczne, ciasta, przekąski, wypijemy gorącą czekoladę lub grzane wino, wybierzemy coś na prezenty dla najbliższych i spędzimy miło czas.

W tym tygodniu o dobrą zabawę dla najmłodszych zadbają m.in. Elza i Olaf z Krainy Lodu. Będzie także świąteczne przedstawienie, doświadczenia szalonego naukowca oraz występy muzyczne szczecińskich zespołów wokalnych. Na scenie nie zabraknie także Świętego Mikołaja. Będzie wesoło, świątecznie i bardzo przyjemnie.

Pamiętajmy, że nasz Jarmark nie kończy się na Placu Lotników, po krótkim spacerze można znaleźć się na Deptaku Bogusława, który na czas Jarmarku ma wyjątkową oprawę. Tam w towarzystwie kolęd, świetlnej aranżacji można kupić świąteczne herbaty, domowe pierniki, miody, ręcznie robione ozdoby, świeczki, wegańskie przysmaki oraz bożonarodzeniowe dekoracje.

Program na weekend 13-14.12

Sobota,11 grudnia

11:00-22:00

Scena na pl. Lotników

11:00-17:00 Kraina Lodu – animacje dla dzieci z Elzą i Olafem

(warsztaty i zabawy z suchym lodem, pokaz magii, malowanie buziek, wizyta Mikołaja, kolędowanie)

16:00-17:00 Zdjęcia z Mikołajem

18:00-22:00 DJ Tatinek

(świąteczne brzmienia i muzyczne podróże)

Deptak Bogusława

11:00-17:00 Pokazy Szalonego Naukowca

Niedziela, 12 grudnia

11:00-18:00

Scena na pl. Lotników

12:00-14:00 Staropolskie Kolędowanie ze Stowarzyszeniem Dworek Polski

14:00-15:00 Świąteczna Jarzyna (spektakl dla dzieci)

15:00-15:45 Występ młodzieżowej grupy cyrkowej „Smoki w Zalewie”

17:00-18:00 Występy zespołów wokalnych

(Chór Chochliki Przedszkola Publicznego nr 30 „Chochlik” w Szczecinie, Chór Bel canto Szkoły Podstawowej nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie, Zespół Wokalny VI Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie, Zespół Wokalny Tam i Owo)

Deptak Bogusława

11:00-17:00 Świąteczne warsztaty

(zdobienie bombek, pisanie listów do Mikołaja, magiczne lustro)

Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa do 22.12.2021

Po więcej szczegółów zapraszamy na www.kolorowaaleja.pl w zakładce Jarmark Bożonarodzeniowy.


Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++