11 06 2019

Przyjdź i powitaj razem z nami Juana Sebastiana de Elcano

Jeden z najpiękniejszych i największych żaglowców świata już w środę wpłynie do Szczecina. Zapraszamy na wspólne powitanie jednostki o godz. 8.45 przy Nabrzeżu Bułgarskim.

Żaglowiec zacumuje przy Nabrzeżu Bułgarskim o godz. 9.00 w środę, 12 czerwca. Jednostka zostanie przywitana zgodnie z morskim ceremoniałem i etykietą jachtową z udziałem orkiestry. Na nabrzeżu zostanie odegrany hiszpański hymn, a załogę de Elcano przywitają także przedstawicie Urzędu Miasta oraz dzieci ze szczecińskich przedszkoli.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców na wspólne powitanie żaglowca. Spotkajmy się w środę o godz. 8.45 przy Nabrzeżu Bułgarskim.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się