1 Psotne Elfy poszukiwane - Żegluga Szczecińska

06 12 2021

Psotne Elfy poszukiwane

Ukryły się w różnych zakamarkach miasta. Jedne można odnaleźć łatwiej, inne trudniej. 10 bożonarodzeniowych Elfów zaprasza do zabawy w chowanego. Kto znajdzie wszystkie otrzyma nagrodę.

Poszukiwania zaginionych Elfów są elementem tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zabawa polega na odnalezieniu, najlepiej całej 10, albo chociaż 7 psotnych skrzatów, które zamiast pomagać Mikołajowi, postanowiły zabawić się w pochody.

Gdzie je można znaleźć? Wskażą rymowane podpowiedzi. Rymowankę można pobrać z naszej strony www.kolorwaaleja.pl lub wziąć ulotkę z Centrum Informacji Turystycznej. Zasady są bardzo proste. Z wierszem w dłoniach wybieramy się na spacer. Szukamy małych figurek Elfów w czerwono-zielonych strojach z napisem Jarmark Bożonarodzeniowy. Każdemu odnalezionemu Elfowi robimy zdjęcie i po odnalezieniu przynajmniej 7 możemy zgłosić się do Centrum Informacji Turystycznej po odbiór pamiątkowego magnesu.

Gra trwa od 6 do 22 grudnia 2021 r.

Więcej informacji na stronie: https://kolorowaaleja.pl/jarmark-bozonarodzeniowy/#opis2

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++