22 08 2019

Sport to zdrowie! Przekonasz się o tym przychodząc na sierpniowe Bulwarove

Ile przyjemności i satysfakcji może nam dać prowadzenie aktywnego trybu życia, będziemy mogli doświadczyć podczas najbliższej edycji Bulwarove. 24 i 25 sierpnia na skwerze wieńczącym Łasztownię pojawi się mnóstwo sportowych propozycji.

Weekend rozpoczniemy aktywnie. W sobotę z rana zapraszamy wszystkich miłośników biegania na naszą 5-kilometrową przebieżkę. To będzie trzeci bieg z cyklu „Przebiegnij półmaraton nad Czystą Odrą”. Jego uczestnicy otrzymają do kolekcji kolejny medal. Ciekawe, kto zbierze cały komplet? Sobotni bieg wystartuje o 11.00, tradycyjnie przed startem zapraszamy na wspólną rozgrzewkę. Bieg bulwarami będzie doskonałą rozgrzewką przed niedzielnym półmaratonem. Zapisy odbywają się TUTAJ.

Co jeszcze będzie na nas czekać na Łasztowni? Oczywiście leżaczki, koce, pufy, dobra muzyka, gry i zabawy dla całych rodzin oraz niesamowita atmosfera. Ostatni, „bulwarowy” weekend sierpnia będzie doskonałą alternatywą dla tych, którzy lubią aktywność fizyczną. Bulwarove będzie idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą się zrelaksować. Dzieci mają tu okazję do wspólnej zabawy i zagrania w gry, które na co dzień nie są powszechnie dostępne, a rodzice mogą sobie odpocząć na leżaczkach i posłuchać muzyki.

Przez dwa dni będzie można wziąć udział w treningach otwartych Capoeiry. Wykwalifikowani instruktorzy zapoznają nas z brazylijską sztuką walki. W sobotę skwer na Łasztowni zamieni się w mini boisko piłkarskie, na którym najmłodsi będą mogli nauczyć się nowych futbolowych sztuczek wspólnie ze szkółką piłkarską. Z kolei w niedzielę zapraszamy na otwarte treningi frisbee. Tego samego dnia dołączą do nas WOPR-owcy, którzy zaprezentują pokazy z udzielania pierwszej pomocy, opowiedzą o swojej pracy i doświadczeniach i pokażą swój sprzęt.

Czekamy na Was już w sobotę w godz. 10.00 – 18.00 oraz w niedzielę od 11.00 do 18.00. Partnerem cyklu jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Szczecinie, inwestor projektu „Czysta Odra w Szczecinie etap 2".

Szczegółowy program:

SOBOTA 24.08.2019

 • 10:00 Otwarcie biura Biegowe Bulwarove
 • 10:45 Rozgrzewka uczestników biegu
 • 11:00 Start biegu
 • 11:00-16:00 Strefa CALYPSO
 • 11:00 - 18:00
  • Stoiska wystawców
  • Gastronomia
  • Szkoła Capoeiry
  • Football Academy
  • Strefa Decathlon
  • Światłogień – animacje dla dzieci
 • 12:15 Zdobienie uczestników biegu
 • 14:00 Pokaz Pump CALYPSO
 • 18:00 Zakończenie imprezy

NIEDZIELA 25.08.2019

 • 11:00 Otwarcie imprezy
 • 11:00-16:00 Strefa CALYPSO
 • 11:00 - 18:00
  • Stoiska wystawców
  • Gastronomia
  • Szkoła Capoeiry
  • Football Academy
  • Strefa Decathlon
  • Światłogień – animacje dla dzieci
  • Frisbee Albatros Ultimate Szczecin
  • Warsztaty z pierwszej pomocy i prezentacja sprzętu WOPR
 • 11:30 Pokaz Cross CALYPSO
 • 13:00 Pokaz Football Academy – animacje dla dzieci
 • 15:00 Pokaz szkoły Capoeiry IE GALO CANTOU
 • 18:00 Zakończenie imprezy

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się