09 06 2020

Startuje Miejska Strefa Letnia

Od środy (10 czerwca) na Wyspie Grodzkiej ponownie działać będzie Miejska Strefa Letnia. Odwiedzający będą mogli zrelaksować się na piaszczystej plaży z widokiem na Wały Chrobrego, przy dźwiękach muzyki w tle oraz skorzystać z oferty małej gastronomii.

Ze względu na stan epidemii, na chwilę obecną, nie będą odbywać się cykliczne wydarzenia towarzyszące, tj. koncerty, czy zajęcia sportowe. Na terenie Miejskiej Strefy Letniej znajdować się będzie dezynfektor. Przypominamy również o wymogu zachowania bezpiecznej odległości oraz stosowania się do aktualnych zaleceń Ministerstwa Zdrowia. Na terenie wyspy obowiązują ograniczenia w zakresie liczby osób, które mogą jednocześnie przebywać na jej terenie.

Miejska Strefa Letnia czynna będzie od poniedziałku do niedzieli do czwartku 10 a 22, a w piątek i sobotę między 10 a 24.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się