05 12 2018

Świąteczny przystanek na pl. Grunwaldzkim

Czas na kolejną jarmarkową niespodziankę. Jemioła, świąteczne grafiki i girlandy sprawią, że przystanek tramwajowy na placu Grunwaldzkim nabierze bożonarodzeniowego klimatu.

Od 6 grudnia pasażerowie czekający na tramwaj na placu Grunwaldzkim (kierunek Pomorzany, Krzekowo, Zajezdnia Pogodno, Unii Lubelskiej), będą mieli okazję spędzić te kilka minut na świątecznym przystanku. Wiata zostanie przybrana w bożonarodzeniowe ozdoby, girlandy i lampki. Dodatkowo, przechodnie będą mogli wcielić się w postać Marynarza-Mikołaja i zrobić sobie zdjęcie. A w mikołajki od 14 do 19 będzie można spotkać tam hostessy, które będą rozdawały świąteczne pocztówki.

Świąteczny przystanek jest częścią promocji zbliżającego się Jarmarku Bożonarodzeniowego. Od 14 do 23 grudnia przestrzeń na trzech palcach: Alei Kwiatowej, placu Żołnierza i placu Lotników zmieni się w jarmark świąteczny, wypełniony animacjami dla dzieci i dorosłych, tradycyjnymi potrawami, grzanym winem i choinkami.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania świątecznego przystanku każdego dnia, aż do samych świąt.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się