05 04 2018

Szczecin europejską stolicą tańca

3000 najlepszych tancerzy przyjedzie do naszego miasta na Mistrzostwa Europy WADF, które odbędą się w dniach 15 - 17 czerwca 2018 w Netto Arenie. To pierwsza tej rangi impreza w regionie.

Mistrzostwa Europy WADF zostaną rozegrane w kategoriach: Contemporary Ballet, Jazz, Urban Pop Dance, Urban Street Dance, Urban Pop Dance Fusion Show, Urban Street Dance Fusion Show, BREAK Dance, Artistic Acrobatic Dance Show, MASTERS – All WADF dance Styles. Do zdobycia będą aż cztery rodzaje tytułów tanecznych (Mistrzostwo Europy, Mistrzostwo Świata, Puchar Świata, Grand Prix WADF). Profesjonalne choreografie w wykonaniu solistów, duetów i zespołów, świetna muzyka zagoszczą aż na trzech parkietach tanecznych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie wydarzenia: http://www.events2018.astra.szczecin.pl/

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się