1 Szczecin okiem blogerki z Berlina - Żegluga Szczecińska

19 06 2020

Szczecin okiem blogerki z Berlina

Anja Beckmann - popularna niemiecka blogerka podróżnicza – w sobotę (21 czerwca) odwiedzi Szczecin.

Jej blog „Travel on Toast” jest oceniany przez Touristik PR und Medien jako jeden z najlepszych. W 2020 roku zajął w Niemczech piąte miejsce w rankingu najpopularniejszych blogów podróżniczych. Na stronie Anji Beckmann można przeczytać m.in. o ciekawych zakątkach świata, pomysłach na niezapomniane wyprawy czy regionalnych przysmakach. Często też pojawiają się tam praktyczne porady dotyczące np. podróżowania z psem.

Podczas pobytu w Szczecinie Anja Beckmann chce się skupić głównie na architekturze miasta i spróbować lokalnych przysmaków. W planach ma też rejs po Odrze. Wrażeniami z wizyty w stolicy zachodniopomorskiego podzieli się na stronie www.travelontoast.de

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++