1 Taki kalendarz zdarza się tylko raz - Żegluga Szczecińska

17 11 2023

Taki kalendarz zdarza się tylko raz

Takiego kalendarza jeszcze nie było. Visit Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia i Lecę na Szczecin łączą siły i wspólnie tworzą kalendarz ścienny na 2024, który już od 17 listopada będzie można nabyć w Centrum Informacji Turystycznej.

Nieoczywiste kadry ze Szczecinem w tle, największe zwiastuny wiosny, topowe ulice oraz miejscówki, których może pozazdrościć nam każde inne miasto - takie obrazki znajdziemy w wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju kalendarzu na nadchodzący rok. Ta limitowana edycja jest efektem współpracy dwóch szczecińskich marek – Visit Szczecin oraz Lecę na Szczecin. Projekt koordynuje Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. Ideą kalendarza jest ukazanie piękna i wyjątkowości naszego miasta. Dodatkowo, na kartach zapisane zostały najważniejsze wydarzenia nadchodzącego roku – m.in. data finału regat the Tall Ships Races, którą każdy z nas powinien dobrze zapamiętać.

Dwanaście miesięcy wypełnionych Szczecinem już teraz może zawisnąć w każdym domu. Kalendarz można zakupić w Centrum Informacji Turystycznej w kwocie 24 zł za sztukę.

https://visitszczecin.eu/

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++