18 02 2019

Tańszy postój przy nabrzeżach i darmowy spacer - weekend za pół ceny w Szczecinie!

W ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” od 15 do 17 marca obniżamy opłaty za postój przy nabrzeżach i zapraszamy na darmowy spacer z przewodnikiem! Warto skorzystać z oferty Żeglugi Szczecińskiej.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to inicjatywa Ministerstwa Sportu i Turystyki, do której przyłączyła się także Żegluga Szczecińska. Akcja ma na celu prezentację polskiej oferty turystycznej i zachęcenia Polaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie kraju, również w okresie poza głównym sezonem wakacyjnym.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy.

Tym samym w dniach 15-17 marca (piątek – niedziela) wszyscy chętni zapłacą 50% mniej za postój jednostek przy Nabrzeżu Pasażerskim oraz przy Bulwarach Gdyńskim i Piastowskim. Zainteresowanych zapraszamy również na darmowy spacer z (polskim) przewodnikiem w sobotę 16 marca. Wycieczka ruszy o godzinie 11:00 spod Centrum Informacji Turystycznej (Plac Żołnierza 20). Chwilę wcześniej zapraszamy do centrum po odbiór darmowych biletów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w ramach akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” oraz w każdym innym terminie.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się