1 Uczestnicy spływu ku czci pamięci Aleksandra Doby wpływają do Szczecina - Żegluga Szczecińska

10 09 2021

Uczestnicy spływu ku czci pamięci Aleksandra Doby wpływają do Szczecina

Przedostatni etap pierwszego spływu ku pamięci Olka Doby zmierza ku końcowi. Kajakarze już dzisiaj po południu wpłyną do Szczecina, skąd jutro wczesnym rankiem wybiorą się do portu finałowego, czyli do Trzebieży.

Chwilowa pauza w Gryfinie i już za moment grupa śmiałków będzie wiosłować dalej. Uczestniczy pierwszego spływu kajakowego organizowanego ku pamięci Aleksandra Doby zacumują po godzinie 17.00 na szczecińskiej Wyspie Grodzkiej w North East Marinie. Swoją wyprawę rozpoczęli w Swarzędzu w okolicach domu rodzinnego Aleksandra Doby i zakończą w sobotę w Trzebieży. Łącznie pokonają ponad 400 km.

W piątek po południu będzie można ich spotkać w marinie na Wyspie Grodzkiej. Swoją obecność w North East Marinie zapowiedziała także żona zmarłego podróżnika, Gabriela Doba. Zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy i fotoreporterów do rozmów z uczestnikami spływu.

Wczesnym rankiem w sobotę kajakarze wypłyną do Trzebieży (ul. Spacerowa 13), gdzie o godz. 14.00 nastąpi oficjalne otwarcie promenady imienia Aleksandra Doby.

Spływ ma charakter samodzielny. Każdy uczestnik spływu odpowiada sam za siebie. Nie jesteśmy organizatorem spływu, nie zabezpieczamy spływu na wodzie.

Kontakt do organizatora spływu:

Bogumił Jarecki tel. 004917668382820

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++