1 W drugi tydzień ferii także śmigamy - Żegluga Szczecińska

19 01 2024

W drugi tydzień ferii także śmigamy

Zimowa zabawa trwa w najlepsze. Każdego dnia na odwiedzających taflę przy ulicy Szafera będą czekać odjazdowe atrakcje. Zapraszamy już od poniedziałku na wspólne ferie.

Przypominamy, że na czas ferii na Lodowisku przy Netto Arenie wprowadzone zostały dodatkowe, bezpłatne atrakcje. Każdego dnia na tafli pojawią się instruktorzy lub animatorzy, którzy organizują czas wszystkim maluchom – sprawnościowe konkursy, disco lodowisko, quizy i dużo ruchu. Nie brakuje także zajęć z profesjonalnymi instruktorami, którzy uczą każdego jak stawiać pierwsze kroki na lodzie. A już w poniedziałek pierwsi goście, którzy odwiedzą naszą ślizgawkę mogą liczyć na kubek gorącej czekolady lub innego ciepłego napoju.

Plan atrakcji w czasie ferii:

poniedziałek - dla pierwszych 40 osób gorący napój lub przekąska do odebrania w gastronomii dostępnej na terenie Lodowiska

wtorek- 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

środek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

czwartek 11.00-13.00 zajęcia z instruktorami

piątek 11.00-13.00 „Disco Lodowisko” animacje dla dzieci

Na odwiedzających czeka ślizgawka o łącznej powierzchni prawie 1000 m kw. Na miejscu znajdują się wypożyczalnia łyżew oraz szatnia. Dla wygody klientów na obiekcie działa elektroniczny pomiar czasu, co oznacza, że korzystający z lodowiska będą mogli wykorzystać swój czas co do minuty, a i w dowolnym momencie zrobić sobie przerwę i napić się ciepłej czekolady.

W sprzedaży dostępne są bilety indywidualne i rodzinne:

WEEKENDY ŚWIĘTA FERIE

· Bilet normalny 22 zł/60 min

· Bilet ulgowy 17 zł / 60 min

· Bilet na tury rodzinne ( 2 DZIECI + 2 DOROSŁYCH) 60 min – 65 zł

Godziny otwarcia Lodowiska w czasie ferii

15-28.01.2024 10:00-22:00

Po więcej szczegółów zapraszamy na nasz profil na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie i stronę www.netto.arenaszczecin.eu/lodowisko/.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++