1 Wielkanocne zakupy zrobimy już od dziś! - Żegluga Szczecińska

22 02 2021

Wielkanocne zakupy zrobimy już od dziś!

Nie ma co czekać do ostatniej chwili. Przygotowania do Wielkanocy można rozpocząć już teraz. Pomoże nam w tym Jarmark Wielkanocny Online.

Po sukcesie, jakim okazał się wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy pora na edycję Wielkanocną. Przypomnijmy, zimowa odsłona jarmarku to 125 wystawców, prawie 75 tys. wyświetleń oraz 200 tys. interakcji na stronie. A to wszystko przełożyło się na zadowolenie lokalnych przedsiębiorców i satysfakcję odbiorców. Wiosna, którą czuć już w powietrzu, może zwiastować nam tylko jedno – czas zacząć przygotowywać się do Wielkanocy i puste miejsce po świerkowych stroikach wypełnić wielkanocnymi pisankami, zającami i lukrowanymi barankami.

Od 22 lutego na platformie jarmark.szczecin.eu znajdziemy szczecińskich przedsiębiorców z wielkanocnym asortymentem. Jarmark Wielkanocny Online to kontynuacja zapoczątkowanego już rok temu programu Szczeciński Lokalny Solidarny. Analogicznie do edycji zimowej odwiedzający będą poruszać się po wirtualnej mapie z konkretnymi alejkami i domkami. Po kliknięciu w wybrany, otrzymamy informacje dotyczące oferty oraz możliwości finalizacji zakupów. Wielkanocne dekoracje, wyborne ciasta czy lukrowe baranki stworzone w Szczecinie będą gościć na naszych świątecznych stołach.

>>INFORMACJE O WYDARZENIU

Udział w Jarmarku Wielkanocnym Online jest całkowicie bezpłatny. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do naszej bazy i zaprezentować swoją wielkanocną ofertę mogą zgłosić się do nas za wysyłając maila na adres info@zstw.szczecin.pl. Przypominamy, że platforma jarmark.szczecin.eu nie pośredniczy w zakupach, jest jedynie miejscem prezentującym świąteczny asortyment lokalnych firm. Wirtualny jarmark potrwa od 22 lutego do 9 kwietnia.

Ale to nie wszystko. Kto woli robić zakupy w tradycyjnej formie, będzie miał na to szansę. Już 24 marca w centrum miasta rozpocznie się Jarmark Wielkanocny w wydaniu stacjonarnym. Na placach Adamowicza i Lotników w drewnianych domkach będzie można kupić m.in.: miody, tradycyjne wędliny, ciasta domowej receptury, ozdobne jajka, palmy, koszyki, stroiki oraz drobne prezenty. Dzięki wsparciu Miasta Szczecin lokalne firmy będą mogły wynająć stoiska handlowe wnosząc jedynie symboliczną opłatę za domek i opłatę za prąd. W celu zapewnienia jak największego bezpieczeństwa zarówno odwiedzającym jak i wystawcom, na terenie Jarmarku nie będą odbywały się żadne wydarzenia towarzyszące, będzie też obowiązywał zakaz konsumpcji. Jarmark potrwa do 28 marca.

>> INFORMACJE O WYDARZENIU

Do udziału zaproszeni są szczecińscy przedsiębiorcy z wszystkich branż – gastronomicy, rękodzielnicy, usługodawcy. Lokalnie znaczy solidarnie.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++