1 Wyjątkowy gość na wyjątkowej konferencji - Żegluga Szczecińska

07 03 2024

Wyjątkowy gość na wyjątkowej konferencji

Jakub Wiech, redaktor naczelny portalu Energetyka24.com będzie jednym z prelegentów marcowej konferencji Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024 Energia Miasta Szczecin.

Tej osoby nie mogło zabraknąć na naszym wydarzeniu. Autor wielu publikacji nt. energetyki, pomysłodawca i twórca podcastu Elektryfikacja. W swoich mediach społecznościowych dzieli się wiedzą z tysiącami odbiorców. Jego konto na Instagramie ma 102 tys. obserwatorów, a na Portalu X 114 tys. My będziemy mieli okazję wysłuchać jego prelekcji już 21 marca.

Jakub Wiech – prawnik, dziennikarz i publicysta, redaktor naczelny serwisu Energetyka24. Laureat nagrody Studencki Nobel w kategorii Dziennikarstwo i Literatura, nagrody w konkursie Platynowe Megawaty za najlepszą publikację o rynku energii elektrycznej oraz nagrody Dobry Dziennikarz 2021. Nominowany w konkursie MediaTory oraz do nagrody Grand Press w kategorii Dziennikarstwo Specjalistyczne. Stypendysta James S. Denton Transatlantic Fellowship. Autor książek „Energiewende. Nowe niemieckie imperium” oraz „Globalne ocieplenie. Podręcznik dla Zielonej Prawicy”.

Partnerami konferencji Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024 Energia Miasta Szczecin są: Szczecińska Energetyka Cieplna, Zakład Unieszkodliwiania Odpadów EcoGenerator, Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie oraz PKO Bank Polski.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się