1 Żagle 2023 dla najmłodszych - Żegluga Szczecińska

08 08 2023

Żagle 2023 dla najmłodszych

Specjalnie z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy przy Placu Adama Mickiewicza przygotowana zostanie strefa dziecięca z wyjątkowymi atrakcjami.

Będzie to miejsce w którym dzieciaki spędza czas na fantastycznej i beztroskiej zabawie. Obejrzą tutaj przygotowane specjalnie dla nich występy oraz koncerty. Wezmą udział w atrakcyjnych animacjach i ciekawych konkursach. Będą mogły także puścić wodze fantazji podczas kreatywnych warsztatów.

Na terenie strefy będzie można również obejrzeć wystawę „Moda w paski” oraz zapoznać się z działalnością i propozycjami ciekawych zajęć dla młodzieży prowadzonych m. in. przez Pałac Młodzieży – Pomorskie Centrum Edukacji czy Dom Kultury Klub Skolwin.

Strefa będzie otwarta w piątek w godzinach 16-20, w sobotę od 12 do 20, a w niedzielę od 12 do 19.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++