1 Zapraszamy na imieniny… Bogusława - Żegluga Szczecińska

22 09 2022

Zapraszamy na imieniny… Bogusława

Weekend, do czego już chyba przyzwyczailiśmy, z pewnością nie będzie należał do najnudniejszych w naszym mieście. Warto zaplanować sobotę i niedzielę w centrum Szczecina, a dokładniej na Deptaku Bogusława, gdzie przygotowujemy święto imiennika naszego rozrywkowego miejsca oraz weźmiemy udział w Święcie Jabłka.

W sobotę startujemy punktualnie o godzinie 17. Powita gości, nie kto inny, jak sam Książę Bogusław. Zaintryguje z pewnością nie tylko najmłodszych uczestników naszej zabawy, ale również ich rodziców, dziadków czy pozostałych najbliższych. Całe wydarzenie poprowadzi Stefan Królczyński. Dziesięć minut po 17 na scenie wystąpi zespół Utracki OBWN,

Zespół miał swoje początki już w podstawówce, gdzie Bartek i Kuba - członkowie zespołu - poznali się jako koledzy z klasy. Nie wiedzieli jeszcze, że ta znajomość przerodzi się w długoletnią przyjaźń i muzyczną podróż. Po drodze próbowali swoich sił grając razem w zespole, wspólnie komponowali utwory i wspierali wzajemnie swoją twórczość. Ich muzyczne drogi krzyżowały się wielokrotnie, aż na początku 2021 roku spotkali się w studiu i napisali wspólnie dwa utwory – „Drogę” oraz „Inkantacje”.

O 18:30 rozpoczną się konkursy z nagrodami, gdzie będzie można wygrać vouchery ufundowane przez lokalnych przedsiębiorców.

Po tym emocjach będzie czas na doznania muzyczne. Odbędzie się drugi koncert, tym razem zespołu Divaldi, który tworzą wokalistka Aleksandra Szachniuk i gitarzysta Waldemar Zieliński. Wystąpią jeszcze dwukrotnie, a w przerwie w konkursach będzie można wygrać kolejne nagrody.

Po imieninach, w niedzielę, zapraszamy na… „Święto jabłka”, gdzie ponownie przygotowaliśmy wiele atrakcji. Będą animacje dla dzieci, wieszanie jabłek na drzewie, strefa artystyczna. Maluchy będą mogły za darmo pomalować sobie buzie oraz otrzymać skręcone w różne wzory balony. Lokalni gastronomicy serwowali będą jabłkowe smakołyki, a przy stoisku Sadu Rajewscy będziemy mogli dowiedzieć się wszystkiego o uprawach zdrowych, ekologicznych owoców, a nawet je zakupić i poczuć różnicę między tymi, co kupujemy na co dzień w innych miejscach. Impreza potrwa w godzinach 12-17.

Zapraszamy

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się