1 Zaproszenie dla nauczycieli - Żegluga Szczecińska

14 11 2022

Zaproszenie dla nauczycieli

Czy Szczecin jest atrakcyjnym miastem dla grup zorganizowanych? My nie mamy wątpliwości, udowodnimy to wszystkim podczas czwartkowego międzynarodowego spotkania online. Zapraszamy nauczycieli oraz opiekunów grup dziecięcych i młodzieżowych na spotkanie „w sieci”. Spotkanie tłumaczone będzie również na język niemiecki.

To będzie doskonała prezentacja dla nauczycieli i pozostałych osób zajmujących się grupami dziecięcymi i młodzieżowymi. Podczas niej zaprezentujemy handbook dla organizatorów wycieczek szkolnych i edukacyjnych – niezbędnik i pomocnik w organizacji wizyty w Szczecinie. Przedstawimy przykładowe koncepcje i scenariusze lekcji wyjazdowych, a także gotowe plany wycieczek jedno-, dwu- i trzydniowych dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Pokażemy również nowe miejsca dla młodzieży na mapie Szczecina.

Spotkanie będzie dwujęzyczne: w języku polskim i niemieckim. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. By wziąć w nim udział należy zapisać się na platformie www.accredi.pl/eduplanner. Link do spotkania na platformie ZOOM zostanie wysłany do Uczestników dzień przed wydarzeniem.

Spotykamy się online 17 listopada o godzinie 15:30.

Więcej informacji: www.visitszczecin.eu

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++