20 01 2020

Zgłoś kandydata, wygraj nagrodę

Trwają poszukiwania kandydatów do Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina. Oprócz jedenastu laureatów, w tym roku wyróżnimy też osoby zaangażowane w ich zgłaszanie. Podczas Gali Nagród Żeglarskich (28 marca) rozlosujemy trzy niespodzianki dla osób, które zaproponowały swojego faworyta.

Zwycięzcy otrzymają m.in. voucher na dwugodzinny rejs motorówką po Odrze, do wykorzystania w sezonie letnim. Jednorazowo może ona pomieścić pięć osób. Nagrody zostaną rozlosowane po wręczeniu Międzynarodowych Nagród Żeglarskich Szczecina.


Poszukujemy zgłoszeń w kategoriach:

1) Nagroda im. kpt. Ludomira Mączki

2) Rejs Roku – Nagroda imienia Wyszaka

3) Żeglarz Roku

4) Regatowiec Roku – Nagroda imienia kapitana Kazimierza „Kuby” Jaworskiego

5) Popularyzator Żeglarstwa – Nagroda im. kpt. Kazimierza Haski

6) Nagroda Kota Umbriagi

7) Nagroda Kulturalna Żeglarskiego Szczecina

8) Wydarzenie Żeglarskie

9) Młody Żeglarz Roku

10) Trener Roku - Nagroda imienia Teodora Czarneckiego

11) Żeglarska Nagroda Specjalna

Szczegóły na temat kryteriów przyjmowania zgłoszeń w poszczególnych kategoriach – wraz z formularzem - dostępne są na stronie internetowej www.nagrodyzeglarskie.szczecin.pl. Wypełniony druk należy przesłać na adres nagrody.zeglarskie@zstw.szczecin.pl Liczba złożonych wniosków nie jest ograniczona, kandydatów można zgłaszać do 15 lutego. Mogą to zrobić mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego i Pomorza Przedniego. Wyjątek stanowi nagroda im. Ludomira Mączki, do której swoje propozycje mogą przesyłać mieszkańcy całego kraju.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się