Finał Regat The Tall Ships Races

30.07-3.08.2021 / Przestrzeń Miejska

Przeżyjmy to jeszcze raz! Najpiękniejsze żaglowce świata ponownie zacumują w Szczecinie.

Po czterech latach przerwy Szczecin ponownie stanie się największym i najweselszym portem, do którego wpłyną wielkie żaglowce. To tu rozstrzygnie się finałowy wyścig the Tall Ships Races 2021. Najpierw z zapartym tchem będziemy śledzić zmagania największych i najszybszych żaglowców z różnych stron świata, a później wspólnie z załogami świętować ich dokonania. Po Kłajpedzie, Turku, Talinie i Mariehamnie, Szczecin będzie ostatnim portem do którego wpłyną uczestnicy the Tall Ships Races 2021.

Nasze miasto jest bez wątpienia przyjaznym portem dla wpływających jednostek. Świadczą o tym liczne tytuły, ale przede wszystkim to, że to będzie już nasz czwarty wspólny finał. Nie może Was wtedy zabraknąć w Szczecinie.

Tegoroczny finał będzie inny. Ale już teraz gwarantujemy, że będzie tak samo ciekawy jak poprzednie. Okoliczności, w jakich się znajdujemy wymuszają na organizatorach zmianę formuły wydarzenia, tak aby było ono jeszcze bardziej bezpieczne. Mając doświadczenia z poprzednich edycji możemy przygotować nie tylko najciekawszą i największą imprezę plenerową, ale także bardzo bezpieczną.Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++