1 Akustyczeń na Żaglach – nieoczywiści artyści zacumują na Łasztowni - Żegluga Szczecińska

07 07 2021

Akustyczeń na Żaglach – nieoczywiści artyści zacumują na Łasztowni

Nie w styczniu, a w lipcu i w dodatku na plenerowej scenie. W otoczeniu wiatru, żagli i wody podczas największej plenerowej imprezy w Szczecinie nie zabraknie artystów spod akustyczniowej bandery.

Trzynasta edycja szczecińskiego festiwalu Akustyczeń wyjątkowo przypadnie na okres letni. Ten zimowy festiwal wpisze się w najważniejsze wydarzenie tego lata, jakim będą Żagle 2021 Szczecin. Żeglarski Szczecin Zaprasza! Akustyczeń słynie z dobrych koncertów. Tym razem istnieje możliwość przeniesienia ich atmosfery w otwartą przestrzeń miasta.

Festiwal będzie częścią tegorocznych Żagli i chce swoją muzyczną opowieścią włączyć się w ich bogaty przebieg. Wstęp na wszystkie koncerty na Łasztowni będzie bezpłatny. Przez trzy dni będziemy mieli okazję do zapoznania się z samym festiwalem, jak i artystami tworzącymi jego niejednoznaczny charakter.

AKUSTYCZEŃ NA ŻAGLACH HARMONOGRAM


30.07.2021 Scena Łasztownia

18:00 - The Ears
22:00 – Tragarze

31.07.2021 Scena Łasztownia

18:00 - Kapitan Stereo
21:00 - Konrad Słoka z Zespołem

1.08.2021 Scena Łasztownia

19:00 - Margins
20:00 - Chango
21:00 - #ukrytedowiadomości

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++