1 Ala B. proszona o kontakt z pomocnikami Mikołaja - Żegluga Szczecińska

15 12 2021

Ala B. proszona o kontakt z pomocnikami Mikołaja

Święty Mikołaj potrzebuje pomocy w odnalezieniu Ali, która napisała do niego list w czasie Szczecińskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Dziewczynka skorzystała z możliwości napisania listu w punkcie pisania listów do Mikołaja na Szczecińskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. To tam powstała pięknie opisana i ozdobiona koperta. Zgodnie z zapowiedzią wszystkie listy przekazujemy Mikołajowi, aby ten mógł odpisać dzieciom na ich listy. Niestety, ale u Ali zabrakło adresu, więc Mikołaj nie wie, gdzie ma odesłać swoją odpowiedź.

I stąd prośba Mikołaja o pomoc w odnalezieniu Ali lub jej rodziców. Mamo lub Tato Ali B., jeśli to czytasz, to jak najprędzej skontaktuj się z organizatorem Jarmarku. W spółce Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia pomocnicy Świętego Mikołaja czekają na wieści.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++