1 Daj smaczka i odbierz świątecznego krzaczka - Żegluga Szczecińska

20 12 2021

Daj smaczka i odbierz świątecznego krzaczka

Choinki, które ozdabiały Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy będą mogły zdobić domy mieszkańców Szczecina. Wystarczy tylko przyjść na zakończenie Jarmarku i mieć ze sobą przysmaki dla zwierząt.

Ponad 120 drzewek bożonarodzeniowych będzie czekało na nowy dom. W dniu zakończenia Jarmarku Bożonarodzeniowym mieszkańcy, którzy jeszcze nie będą mieli choinek w swoich mieszkaniach, będą mogli dać jarmarkowym drzewkom drugie życie.

Akcja rozdawania choinek rozpocznie się w środę, 22 grudnia o godz. 16.00. Jak długo potrwa? To wszystko zależy od tego ilu mieszkańców przybędzie. Będzie rozdawać do ostatniej choinki. Do zabrania będą choinki cięte lub w doniczkach. Łącznie to ponad 120 iglaków, które w zamian za przysmaki dla zwierząt zostaną zapakowane i oddane w ręce mieszkańców Szczecina.

Zebrana karma zostanie przekazana zwierzakom z wybranego schroniska.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++