1 Biegaj z Żeglugą podczas wakacyjnej edycji biegów – Biegowe Bulwarove - Żegluga Szczecińska

29 04 2022

Biegaj z Żeglugą podczas wakacyjnej edycji biegów – Biegowe Bulwarove

Biegaczki i biegacze, przed nami kolejny aktywny sezon na bulwarach. Już 1 maja wystartują zapisy na tegoroczne biegi po szczecińskich nabrzeżach – Biegowe Bulwarove. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Was cztery terminy do wyboru.

Czym byłyby wakacje bez letnich przebieżek na szczecińskich bulwarach? Otwieramy czwarty sezon cyklu biegów Biegowe Bulwarove. Od czerwca do września biegacze będą mieli okazję wziąć udział w naszych zawodach i wspólnie z nami propagować zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu nad Odrą.

Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami.

Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.

Zapisy na tegoroczne biegu rozpoczynają się 1 maja. W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywać się będą:

  • 25 czerwca
  • 23 lipca
  • 20 sierpnia – Bieg pod Żaglami
  • 3 września

Link do zapisów https://www.protiming24.pl/startmeta/

Opłata startowa w biegach dla dorosłych wynosi 50 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na wszystkie 4 biegi, które odbędą się w terminach: 25.06, 23.07, 20.08, 03.09. Cena karnetu 200 zł. Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi uczestnik otrzyma koszulkę gratis.

Opłata startowa w przypadku biegów dla dzieci wynosi 45 zł. Tu także można kupić karnet na wszystkie edycje, koszt to 180 zł.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++