1 Startuje Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej - Żegluga Szczecińska

28 04 2022

Startuje Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej

Już w sobotę, 30 kwietnia Wyspa Grodzka ponownie otworzy się dla odwiedzających. Miejska Strefa Letnia będzie działać przez cały sezon.

Plaża na Wyspie Grodzkiej to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w sezonie. Już od soboty, 30 kwietnia MSL wznowi swoją działalność na kolejny sezon. Pojawią się leżaczki, meble, otworzy się bar. Mieszkańcy i turyści będą mogli odpoczywać na nadmorskim piasku w centrum miasta.

Miejska Strefa Letnia będzie funkcjonować od 30 kwietnia do 30 września w godzinach niedziela – czwartek 10.00-22.00, piątek – sobota 10.00-24.00. W okresie wakacji nie zabraknie koncertów, animacji oraz dodatkowych wydarzeń.

Szczegóły dotyczące imprez na Wyspie Grodzkiej będą dostępne na naszym Facebooku Bulwary Miejsce Spotkań.

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++