1 Branża budowlana i spotkania biznesowe - już w marcu targi Bud-Gryf & Home w Netto Arenie - Żegluga Szczecińska

23 01 2023

Branża budowlana i spotkania biznesowe - już w marcu targi Bud-Gryf & Home w Netto Arenie

Trwają przygotowania do jubileuszowej, 30. edycji targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie. Odbędą się w dniach 17-19 marca w Netto Arenie. W tych dniach będzie można odwiedzić stoiska wystawców z branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej oraz np. dowiedzieć się, jak w tych trudnych czasach oszczędzić na budowie domu czy remoncie mieszkania.

Targi Bud-Gryf & Home są doskonałą okazją do tego by zaczerpnąć porad u specjalistów, zapoznać się z ofertami wystawców z całej Polski czy dowiedzieć się, na czym remontując dom czy mieszkanie można oszczędzić.

Targi to również doskonała okazja dla firm, by poznać i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi. Ułatwieniem będzie bezpłatna giełda kooperacyjna, podczas której przedstawiciele środowiska biznesowego będą mogli porozmawiać, wymienić się ofertami, doświadczeniami i pomysłami. Giełda daje uczestnikom możliwość podjęcia pierwszych rozmów z potencjalnymi kooperantami, dostawcami, podwykonawcami, inwestorami i pośrednikami handlowymi. Po raz pierwszy będzie miała charakter hybrydowy tzn. przedsiębiorcy spotkają się zarówno on-line za pośrednictwem platformy, jak i stacjonarnie przy stolikach na targach. Giełda organizowana jest przez ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego – SCP.

Do udziału w naszych targach zapraszamy firmy z branży budowlanej, grzewczej oraz wykończenia i wyposażenia wnętrz – zostały jeszcze wolne stoiska targowe.

Program targów BUD-GRYF & HOME 2023 w pigułce:

  • Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych
  • Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań
  • Nowinki branżowe
  • Giełda kooperacyjna
  • XIV Konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“
  • Porady ekspertów, architektów, praktyków
  • Wystawy, konkursy, warsztaty


Więcej na:

https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gr...

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++