1 Brazylijski klimat w środku zimy - Żegluga Szczecińska

19 01 2023

Brazylijski klimat w środku zimy

Od 20. stycznia w Centrum Informacji Turystycznej w Alei Kwiatowej obejrzymy wystawę zdjęć Jairo Fereira da Silvy. Prezentowane prace są jego osobistą i wizualną interpretacją Brazylii. „Mam nadzieję, że zdjęcia obudzą w odwiedzających różne uczucia związane z brazylijskim duchem. Życzę radości" – mówi fotograf.

Jairo Fereira da Silva urodził się w Brazylii w 1958 roku. Mieszkał w Sao Paulo, gdzie studiował reklamę i pracował w agencjach reklamowych. W 2010 roku odkrył swoją pasję do fotografii. Od tego czasu podróżuje w poszukiwaniu nowych motywów dla swojej fotograficznej twórczości. Od roku 1988 mieszka i pracuje w Berlinie.

Z autorem zdjęć będzie można porozmawiać w dniu otwarcia wystawy, tj. 20 stycznia w godzinach 12-15. Wystawa dostępna będzie do 20 lutego, w godzinach otwarcia Centrum Informacji Turystycznej (pon.-sob. 10-18, niedz. 10-14).

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się

A A+ A++