15 05 2020

Centrum Informacji Turystycznej już otwarte

Od dzisiaj (15 maja) szczecińskie Centra Informacji Turystycznej, na placu Żołnierza oraz Dworcu Głównym, zostały otwarte. Będą one funkcjonować w oparciu o nowe zasady sanitarne. Klienci obsługiwani będą zza przezroczystej osłony, która zamontowana została nad ladą. Po każdej wizycie, dezynfekowane będą klamki drzwi wejściowych, poręczę oraz powierzchnie lady. Pracownicy stosować będą rękawiczki, maseczki ochronne lub przyłbice. Czas obsługi klienta ograniczony zostanie do minimum, a wydrukowane materiały informacyjne będą wydawane przez obsługę. Po każdym użyciu terminala płatniczego, zostanie on zdezynfekowany. Zmniejszy się też liczba osób jednocześnie znajdujących się w budynku. Zgodnie z nowymi zasadami, w Centrum Informacji Turystycznej przebywać może maksymalnie dwóch pracowników oraz jeden klient.

  • Centrum Informacji Turystycznej – Pl. Żołnierza

poniedziałek – sobota: 10.00-18.00
niedziela: 10.00-14.00

  • Centrum Informacji Turystycznej – ul. Kolumba

poniedziałek – sobota: 09.00-17.00
niedziela: 09.00-13.00

Nasza strona wykorzystuje ciasteczka (cookies). Jeśli zgadzasz się na ich wykorzystywanie klinij przycisk.

Zgadzam się